Velvary FORTUNA ČFL B, 13. kolo

TJ Slovan Velvary

1
1

Bekakisův B-tým urval na půdě Velvar bod za remízu 1:1. Domácí vedli v první půli gólem Šimovského, za Jablonec srovnal v druhém dějství Breda.

Naši fotbalisté vstoupili do zápasu v kladenském okrese velmi dobře. Hráči solidně kombinovali a velkou příležitost si vypracovali po zakončení Daníčka, jenže ten dal balonu v nejdůležitější moment jen malou razanci a gólman dokázal jeho příležitost vyrazit na roh.

Po dvaceti minutách hry převzali iniciativu domácí a z rychlého protiútoku vstřelili i vedoucí branku zásluhou Šimkovského z 41. minuty. Naděje Jabloneckých na bodový zisk ale dále držel náš brankář Surovčík, který vychytal další dobré příležitosti domácích fotbalistů.

Po změně stran byl aktivnější už zase Jablonec. Našim barvám se povedlo vyrovnat v 64. minutě, kdy po hezkém centru Malého z pravé strany srovnal hlavou na 1:1 Breda! Domácí si sice v druhé pětačtyřicetiminutovce dokázali vypracovat dvě jasné příležitosti, ale v naší brance znovu čaroval gólman Surovčík!

V následujícím kole se naše rezerva naposledy v kalendářním roce 2022 představí doma v Břízkách, v sobotu 5. listopadu přivítá u jablonecké přehrady B-tým Mladé Boleslavi.