Benešov FORTUNA ČFL B, 23. kolo

SK Benešov

2
1

Jablonecká rezerva nečekaně prohrála na půdě posledního týmu ČFL skupiny B v Benešově. Za Jablonec pouze korigoval v nastaveném čase na konečných 1:2 střídající Kubát.

Od první minuty bylo jasné, že jablonecký tým čeká v Benešově zápas plný soubojů a důrazu. Hned v úvodní minutě se o tom přesvědčil kapitán Vošahlík, který zaváhal s rozehrávkou a domácí útočník našeho hráče tvrdě dohrál.

První branka na sebe nenechala dlouho čekat, ve 12. minutě po dobře zahraném rohovém kopu domácích na přední tyč si naše obrana neodkázal poradit s Tomkem, který lehkou tečí prodloužil míč za záda brankáře Richtera – 1:0.

Náš tým si dokázal vytvořit dvě gólové situace, ale bohužel Podzimek v šanci netrefil branku a Gaši na dobrý balon od Nykrína na brankové čáře těsně nedosáhl.

Jablonec hodlal po poločase s nepříznivým skore něco udělat, jenže už po dvou minutách hry přišel po chybě obrany druhý gól domácích, znovu z kopačky Tomka. Tento moment s jabloneckými hráči dost otřásl. Benešov si poté už hlídal dvoubrankový náskok až do nastaveného času. V něm Jablonec dokázal alespoň korigovat konečný stav zásluhou Kubáta.

Benešov si připsal pátou výhru v sezoně, domácí zápas odmakali na sto procent a Severočechy předčili skoro ve všem. Porážku si musí Jablonečtí nyní rozebrat a připravit se na následující domácí zápas, kdy v sobotu dopoledne přivítají v Břízkách přivítají Teplice B.