Reportáž
11
říjen
2021

Devatenáctka si hravě poradila s B týmem Meteoru


V utkání 9. kola České ligy jednoznačně zvítězil starší dorost Jablonce v Praze na Meteoru nad tamním B týmem 6:1 (2:0). O vysoké výhře jabloneckých rozhodl až výkon ve druhém poločase.

ČL, Kolo: 9, Datum: 10.10.2021

Meteor Praha B - FA Jablonec 1:6 (0:2)

Sestava FA Jablonec: Reiner – Šebek (71. Plechatý), Malý, Chládek, Ryml – Werani (60. Jandura T.), Stibor, Kubín, Hanzlíček (46. Jandura D.) – Linhart, Svrček (66. Schober)

Trenéři: Just, Mička

Branky FA Jablonec: 20. z pen., 71. a 77. Stibor, 42. Chládek, 56. Fodor (vlastní), 84.Schober

Potrestaní FA Jablonec: - 

Sestava soupeř: Chundela – Candra, Burda, Martínek (46. Chlupáč), Fodor, Valenta - Cerman, Oliva (77. Janoušek), Bárta (64. Machovský), Vaňo (64. Navrátil) - Vacík

Branky soupeř: 75. Machovský

Potrestaní soupeř:

Hřiště/povrch: Praha - Bedřichovská (tráva)

Rozhodčí: Opočenský, Guntiš, Halašta

Komentář:

Po oboustranném opatrném začátku bez výraznějších příležitostí, přišel ve 20. minutě ve vápně domácích zásah rukou a následně nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Stibor. Meteor měl možnost za pět minut z nebezpečného trestného kopu, který ale odrazila jablonecká zeď. Krátce před půli tentokrát z trestného kopu z levé strany ve vápně usměrnil Chládek míč do domácí sítě – 0:2.

V 56. minutě po centru z rohového kopu Stibora si Fodor srazil míč do vlastní branky – 0:3. V 71. minutě unikl Stibor a po zemi zavěsil – 0:4. Chvilka nepozornosti v obraně hostů přinesla gól Machovského, který v 75. minutě trefil levý růžek jablonecké branky. Prakticky vzápětí Jablonec opět skóroval. Autorem gólu byl v 77. minutě Stibor, který tak završil svůj hatrik. V 84. minutě uzavřel účet zápasu Schober střelou po zemi podél gólmana domácích.

Sestavil: Pavel Bursa

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.