březen

Hráčem utkání opět Vít Beneš

Stoper Vít Beneš proti Jihlavě odehrál další skvělý zápas a dokázal navíc vstřelit i první rozhodující gól. Fanoušci ho proto ocenili nejlepšími známkami z jabloneckého mužstva.

ePojisteni.cz liga 2016/2017 | 21.kolo

:

Branky JAB: 37. Vít Beneš, 42. Adam Zreľák, 58. Adam Zreľák, 66. Ondřej Mihálik, 71. Michal Trávník

Branky JIH:

Hlasování se zúčastnili permanentkáři, kteří hodnotili jednotlivé hráče známkou 1-5 (5 jako nejlepší, 1 za nejhorší výkon).

Kromě Beneše se dočkali vysokého hodnocení i další členové základní jedenáctky jako Luděk Pernica nebo dvojnásobný střelec Adam Zreľák. Nadprůměrné známky za výkon v nedělním utkání s Jihlavou obdrželi nakonec všichni hráči stejně jako střídající střelec Ondřej Mihálik či Lukáš Masopust.

Jeden z hlasujících od nás opět získává poukaz na zboží z fanshopu v hodnotě 100 korun. Nejrychlejší správnou odpověď odeslal v rámci pravidel permanentkář Lukáš Moric, kterému gratulujeme!

Zelený a stoperská dvojice s nejvyššími známkami

Průměrné známky hráčů podle hvězdičkového hodnocení permanentkářů za utkání FK Jablonec vs. FC Vysočina Jihlava vypadají následovně:

Roman Valeš (3,5 *) - Nikola Janković (3,9 *), Luděk Pernica (4,0 *), Vít Beneš (4,5 *), Matěj Hanousek (3,9 *) - Tomáš Hübschman (3,8 *) - Michal Trávník (3,8 *), Martin Pospíšil (3,9 *), Mirzad Mehanović (3,6 *), Jaroslav Zelený (3,5 *) - Adam Zreľák (4,3 *).

Náhradníci s odehranými alespoň 20 minutami: Ondřej Mihálik (3,9 *), Lukáš Masopust (3,1 *).