prosinec

TIP na dárek: Čepice a šály

Druhou adventní neděli bychom Vám rádi představili tip na zimní výbavičku v podobě čepic a šál z našeho e-shopu.

Jablonec je znám svým drsnějším zimním klimatem, a tak by ve výbavě žádného pořádného fanouška neměly chybět zimní doplňky.

ČEPICE, KULICHY

Naši příznivci můžou vybírat hned z patnácti druhů funkčních čepic, kulichů, klobouků a to různých stylů a barevného provedení.

ŠÁLY

Další nezbytností k fandění jsou šály FK Jablonec. V současné době jich máme v nabídce přes jedenáct vzorů. Klasické pletené šály budou jistě hřejivým doplňkem v zimních měsících, připraveny pro vás máme různé pruhované vzory, kostkované vzory nebo výroční šály. V nabídce ale také najdete doprodej šál z historické účasti v základní skupině Evropské ligy.

SLEVA 20% PRO PERMANENTKÁŘE!

Pokud jste majitelé placené permanentky na sezónu 2020/2021, můžete na eshopu uplatnit slevu 20% na nákup zboží! Stačí vybrat platbu převodem a na kartě fakturačních údajů napsat do poznámky číslo permanentky. Na e-mail vám přijde faktura k uhrazení, kde budete mít uplatněnou slevu 20% pro majitele placené permanentky 2020/2021.

Po připsání platby na účet klubu bude objednávka potvrzena a zboží odesláno tak, jak si vyberete v průběhu objednávky.

NAKUPUJTE TAKÉ PŘES FACEBOOK A INSTAGRAM

Koupí produktů podpoříte celý sportovní klub FK Jablonec a my vám slibujeme, že se stále budeme snažit rozšiřovat naší nabídku a vylepšovat stávající produkty. Produkty můžete zakoupit prostřednictvím fanshopu, obchodu na Facebooku nebo na Instagramu.