Aktualita
17
květen
2019

Prodej permanentek běží naplno!


V pondělí 20. května odstartoval prodej nových permanentek na sezónu 2019/2020! Stávající držitelé budou mít blokována svá místa do 9. června 2019, pak se uvolní do volného prodeje. A čeká vás spousta novinek a výhod. Navíc za stejnou cenu! Obnovit permici můžete také online!

Pro sezónu 2019/2020 jsme se rozhodli nechat stejnou cenu permanentek jako nyní, tedy v soutěžním ročníku 2018/2019. Prodej odstartoval v pondělí 20. května 2019 na INFOCENTRU u hlavního vstupu na Stadion Střelnice. Permanentky budou k dispozici na neblokovaná místa pro nové permanentkáře, tak i pro fanoušky, kteří si budou obnovovat své permanentky na svá místa ze sezóny 2018/2019! Kromě vstupu na domácí zápasy FORTUNA:LIGY se můžete těšit na plno výhod!

Stávající držitelé permanentek mají svá aktuální místa blokovaná do 9. června 2019! Pak půjdou do volného prodeje!

Jaké novinky můžete čekat?

  • Vstup ZDARMA na předkola Evropské ligy UEFA
  • Vstup ZDARMA na zápasy českého poháru MOL Cup
  • Vstup ZDARMA na nadstavbu FORTUNA:LIGY
  • Losování permanentkářů v soutěži o věcné ceny během domácích ligových zápasů
  • Na závěr sezóny losování permanentkářů se stoprocentní účastí na domácích zápasech základní části a nadstavby FORTUNA:LIGY o věcné ceny od našich partnerů
  • Výhodné akce také na vybraných venkovních zápasech FORTUNA:LIGY a mnoho dalšího!

Přiveď tři nové permanentkáře a dostaneš poukaz na dres Capelli FK Jablonec!

Jak jistě víte, tak od nové sezóny 2019/2020 bude náš klub oblékat americká společnost Capelli Sport. A máme pro vás možnost získat ZDARMA nový dres, který budou oblékat naši hráči od nového soutěžního ročníku!

Co je potřeba pro to udělat? Stačí přivést na Střelnici tři fanoušky, kteří neměli permanentku v sezóně 2018/2019 a stanou se tak novými držiteli! A poukaz na nový dres Capelli FK Jablonec bude váš! Dres si pak před startem nového ligového ročníku vyzvednete ve fanshopu nebo můžete poukaz někomu blízkému darovat. Je to jen na vás!

Stávající výhody zůstávají!

Kromě nových výhod pro majitele permanentek od sezóny 2019/2020 jsou všechna dosavadní zvýhodnění zachována. Tedy sleva 20% na nákup v klubovém fanshopu, předkupní právo na vstupenky a balíčky v případě postupu do základní skupiny Evropské ligy UEFA, pravidelný mailový newsletter s aktualitami a nabídkami z klubu, dále SMS sestava před každým utkáním Jablonce atd. Stejně tak se mohou permanentkáři těšit na klubové akce, které budou jen pro držitele permic (setkání s hráči, autogramiády, besedy atd.).

Obnovení permanentky online!

Máte permanentku na sezónu 2018/2019 a chcete si ji obnovit online? Nyní máte možnost! NA TOMTO ODKAZU jen zadáte referenční číslo své permanentky, které je u čárového kódu permanentky. A dále budete postupovat dle instrukcí na webu Ticketstream.

Následně vám bude po zaplacení doručen E-ticket, který si buďto můžete nechat jako permanentku, nebo vám bude na sekretariátu klubu vydána permanentka na sezónu 2019/2020!

Ceny stejné jako v sezóně 2018/2019!

STANDARDNÍ CENA: cena pro dospělé fanoušky od 15 let

ZLEVNĚNÁ: cena pro ženy, studenty, důchodce, TP + ZTP

DĚTSKÁ: cena pro děti do 15 let

Chcete komfort? Pořiďte si parkování na Střelnici!

Od sezóny 2019/2020 máte možnost koupit si parkovací místo na parkovišti u hlavního vstupu na stadion Střelnice pro zápas FORTUNA:LIGY (včetně nadstavby) nebo na zápasy domácího poháru MOL Cup! Cena parkovacího místa na jednu sezónu je 2000 korun!

Pro držitele parkovacího průkazu ZTP a ZTP/P je možné zažádat o parkovací kartu na stání u Hotelu Sport při domácích fotbalových zápasech. Více informací vám poskytne sekretariát klubu!

Prodejní doba permanentek!

V pondělí 20. května 2019 bude prodej permanentek od 9:00 do 17:00 hodin!

Od úterý 21. května 2019 bude prodej permanentek každý PRACOVNÍ DEN od 8 do 17 hodin!

V dalším období bude prodej podle standardní otevírací doby sekretariátu klubu, tedy každý všední den od 7 do 15 hodin!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.