Brozany FORTUNA ČFL B, 24. kolo

SK Sokol Brozany

0
0

Ve 24. kole ČFL zajížděli jablonečtí fotbalisté na půdu Sokolu Brozany, který disponuje silným a zkušeným mančaftem a pohybuje se v horní polovině třetiligové tabulky.

Náš tým byl v prvním poločase více na balonu a dostával se po dobrých kombinacích do slibných náznaků šancí. Jenže ty se nedařilo řešit podle představ ve finální fázi. Po jedné z nich trefil Daníček břevno domácí branky. Domácí fotbalisté hráli jednoduchý fotbal plný osobních soubojů, v kterých byli přeci jen o něco silnější.

Do druhé půle chtěl náš lodivod Jaroslav Vodička zpřesnit rozehrávku zezadu a přichystal hned dvojí poločasové střídání. Hra už ale v druhé pětačtyřiceti minutovce celkově upadla do průměru. Jablonečtí se přizpůsobili hře domácích a žádná oku lahodící podívaná pro 210 přihlížejících diváků se nekonala. Jabloneckým hráčům sice nelze upřít snaha a touha zápas rozhodnout, ale na víc než bod to dnes v litoměřickém kraji nestačilo. Zrodila se tak zasloužená bezbranková remíza. A protože ve stejný čas dokázaly Zápy v domácím prostředí otočit zápas s Velvary z 1:2 na 3:2, upevnily si Zápy vedení v tabulce s tříbodovým náskokem právě na rezervní tým FK Jablonec.

V dalším kole přivítají Jablonečtí doma v Břízkách v sobotu dopoledne rezervu pražské Dukly.